Jagul napisał(a):

|
Stal - Wisła sobie przypomnij.
|
To fakt, Stal nas zdominowała, choć nie tak jak Arka, choćby patrząc na xG, ze Stala 1.72 - 1.13, a w sobotnim meczu 2.66 - 1.39, samych strzałów Arka oddała 3x więcej niż wtedy Stal. No i że Stałą jednak mimo jej dominacji mieliśmy mnóstwo sytuacji, z Arka to poza bramkami to absolutne zero.