Karherop napisał(a):

Pod tym względem mecz z Arka był wg mnie pierwszy w sezonie gdzie zostaliśmy w taki sposób stłamszeni. Może jeszcze były pojedyncze fatalne połówki jak np z Chrobrym w 2 połowie czy z PBB w 1, ale z Arka nacierała na nas praktycznie całe spotkanie.
|
Stal - Wisła sobie przypomnij.