Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 20.02.2023, 08:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pod tym względem mecz z Arka był wg mnie pierwszy w sezonie gdzie zostaliśmy w taki sposób stłamszeni. Może jeszcze były pojedyncze fatalne połówki jak np z Chrobrym w 2 połowie czy z PBB w 1, ale z Arka nacierała na nas praktycznie całe spotkanie.
Stal - Wisła sobie przypomnij.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując