Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 20.02.2023, 07:57
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jesli, gdybysmy, moglismy. I jestesmy w 1 lidze.
Tyle w temacie.
Ja nigdzie nie gdybalem o przeszłości. Wspomniałeś tylko że cała liga nas robiła jak chciała. Żeby być prezycyjnym zrobiło nas jak chciało 6 z 17 zespołów. A i tak część przy kupię szczęścia.

Zresztą, grzebanie w przeszłości niewiele zmieni, ale jakie wnioski można z tego wyciągnąć. 1 liga jest potwornie słaba i Wisła traciła masowo punkty glownie przez swoje słabości, a nie przez niesamowita dominację rywali.

Pod tym względem mecz z Arka był wg mnie pierwszy w sezonie gdzie zostaliśmy w taki sposób stłamszeni. Może jeszcze były pojedyncze fatalne połówki jak np z Chrobrym w 2 połowie czy z PBB w 1, ale z Arka nacierała na nas praktycznie całe spotkanie.

Paradoksalnie, na tym etapie, tak przepchnięta spotkania mogą tylko pomóc, bo nikt w zespole nie ma prawa uwierzyć że wygrane przyjdą łatwo, a gra się świetnie układa. W sobotę zgadzał się wynik i tylko wynik.
Odpowiedz cytując