Karherop napisał(a):

|
Szkoda, że u nas nikt nie potrafi zdobyć bramki bezpośrednio z rzutu wolnego. Ostatnio to chyba tylko Kuba potrafił coś dziabnąc, ale to już prehistoria.
|
Szywacz bardzo dobrze sobie radzi z wolnymi, tylko rzadko miał okazję je wykonywać.
Nawet Brodzie strzelił bramkę w samo okno -> około 2. minuty
https://sport.tvp.pl/59931675/2-liga...niczanka-skrot
Problem dla niego jest taki jest taki, że w Wiśle grywał na pozycji 6/8 lub skrzydle, w Garbarni grał bardziej jako 8/10.