Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 19.02.2023, 23:30
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Karherop.
Patrzac na runde jesienna, to cala liga nas robila jak chciala
Zrobiło nas jak chciało 6 zespołów, przegraliśmy z Chojniczanka, Tychami, Puszcza, Chrobrym, Łęczna i Stala.

Przynajmniej połowy tych porażek nie musiało być.

O reszcie się już nie rozpisuje. Graliśmy frajersko, ale też ile razy traciliśmy prowadzenie? Podpowiem. 9 razy. Łącznie 14 razy wychodziliśmy pierwsi na prowadzenie wygrywając z tego 5 spotkań.

Jesli Sobol dołoży skuteczne SFG, lepszy mental (utrzymywanie wyniku) to powinno być na tyle dobrze że będziemy finiszować na 3-5 miejscu. Nie jest to żadne s-f.

Sobolewski i jego obecny bilans wynosi 3 zwyciestwa, 4 remisy i 1 porazka. Dość przeciętnie, a i tak daje to 13 pkt i 4 miejsce za ten okres.
Odpowiedz cytując