skarabeus napisał(a):

Karherop.
Patrzac na runde jesienna, to cala liga nas robila jak chciala
|
Zrobiło nas jak chciało 6 zespołów, przegraliśmy z Chojniczanka, Tychami, Puszcza, Chrobrym, Łęczna i Stala.
Przynajmniej połowy tych porażek nie musiało być.
O reszcie się już nie rozpisuje. Graliśmy frajersko, ale też ile razy traciliśmy prowadzenie? Podpowiem. 9 razy. Łącznie 14 razy wychodziliśmy pierwsi na prowadzenie wygrywając z tego 5 spotkań.
Jesli Sobol dołoży skuteczne SFG, lepszy mental (utrzymywanie wyniku) to powinno być na tyle dobrze że będziemy finiszować na 3-5 miejscu. Nie jest to żadne s-f.
Sobolewski i jego obecny bilans wynosi 3 zwyciestwa, 4 remisy i 1 porazka. Dość przeciętnie, a i tak daje to 13 pkt i 4 miejsce za ten okres.