|
Stałe fragmenty gry to bardzo dużo, zwłaszcza w pierwszej lidze. Za Brzęczka nie było jednego zawodnika który umiał dośrodkować na bokach, teraz mamy ze trzech (Mula, Junca i Villar) - wielki błąd w budowie kadry. Moltenis już wcześniej szedł do SFG, ake nie dostawał dobrych piłek.
Niestety, poza dużym wzrostem umiejętności indywidualnych nie widać schematów i poprawy gry defensywnej czy przejścia z obrony do ataku. Nie wiem na razie z czego Sobolewski jest tak zadowolony.
Arka nas zdominowała. Mieli dwa słupki. W pierwszej połowie w ogóle nie istnieliśmy. Jak wygrywaliśmy za Brzęczka nie było aż takiej tragedii, a potem wiadomo jak się skończyło. Na dłuższą metę taka gra się zemści.
Nie rozumiem bronienia trenera bo ma farta, bez patrzenia na grę. Dobry trener raczej by pomógł niż zaszkodził dobrym technicznie piłkarzom.
Nie spodziewałem się aż takiego dramatu z Arką, chociaż liczyłem się z tym że nas mogą przycisnąć.
Z taką grą nie mamy czego szukać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2023 o godz. 17:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|