Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 19.02.2023, 15:29
Powiedzcie mi jakim cudem Milewski nie wyłapał czerwa? Najpierw niby przypadkowo uderzył Szywacza w twarz a następnie wyciął Szota. Varciniak nie widział?
Druga sprawa to znowu polowanie na Fernandeza- tu chociaż były żółtka.
Trzecia komentator. Feddek to jest mega idiota co wiadomo od lat. Najpierw skompromitował się w żużlu za co go pogoniono, teraz kompromituje się w piłce. Myli zawodników, wymyśla dziwne teorie i co mecz sprzyja komuś. Wczoraj on i kolega z którym komentował byli ewidentnie za qrwą świnią.
Jest szansa aby klub wystąpił do Polsatu o zmianę komentatora?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując