Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 19.02.2023, 13:59
Jagul napisał(a):Wyświetl post
I po co brniesz?
Przecież wyraźnie napisałem że jest poprawa mentalności.
A gra była i jest gówniana.
Wyśmiewasz wolfiego, a sam robisz takie fikołki intelektualne, że ręce opadają.
Aaa to mentalność jest osobna od gry? Czy może wpływa na jej poziom? Czego byś oczekiwał, żeby gra miała być lepsza? Wynik jest, bramki są, wypracowane, zaangażowanie jest, zaczynamy wyglądać jak drużyna. Dlatego piszę że jest dużo lepiej niż za Brzęczka. A, że nie gramy z przeciwnikiem w dziada na gdyńskim pastwisku to chyba było do przewidzenia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując