Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 19.02.2023, 13:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Brednie to twierdzenie, że w grze nic się nie zmieniło. Gdyby się nie zmieniło do byśmy dostali w cyce. Bo albo ktoś by walnął swojaka albo nie zdążył zablokować strzału, albo odpuścił krycie. Pewnie wygraliśmy na wyjeździe gdzie nie wygraliśmy od kilkunastu lat. Czekam tylko aż zaczniecie udowadniać że to dlatego ze Arka była słaba i lepsza drużyna wykorzysta naszą przerażająco słabą grę?
I po co brniesz?
Przecież wyraźnie napisałem że jest poprawa mentalności.
A gra była i jest gówniana.
Wyśmiewasz wolfiego, a sam robisz takie fikołki intelektualne, że ręce opadają.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując