|
Z Rodado to może byłby pożytek, jak byśmy grali 2oma napastnikami, bo takto on nie ma żadnych predyspozycji, żeby samemu wykreować sobie sytację bo nie ma szybkości, czy skorzystać z dośrodkowania, bo jest niski. Oczywiście był kiedyś taki piłkarz Tomasz Frankowski, ale mówiąc delikatnie to inna liga.
|