Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.02.2023, 12:08
Z Rodado to może byłby pożytek, jak byśmy grali 2oma napastnikami, bo takto on nie ma żadnych predyspozycji, żeby samemu wykreować sobie sytację bo nie ma szybkości, czy skorzystać z dośrodkowania, bo jest niski. Oczywiście był kiedyś taki piłkarz Tomasz Frankowski, ale mówiąc delikatnie to inna liga.
Odpowiedz cytując