Drozd napisał(a):

Weź już chłopie zamilcz 
W pierwszej połowie gdyby był bramkarz w bramce to byłoby 0:0 z Arką na wyjeździe.
....
|
Jeśli ktoś obwinia Biegańskiego za pierwszą bramkę i uważa, że zna się na piłce to powinien zrewidować jedno z tych stwierdzeń.