Kris Dee napisał(a):

Z tym jak najszybszym wyrzucaniem Sobola, to daliby sobie niektórzy na luz.
Trzeba dać mu popracować i modlić się oby wypaliło.
A Wuja to powinien jeszcze teraz z liścia oberwać za tego swojego Rodado.
Krzysiek Drzazga przy tym grajku to był kocur!
|
Pałeczke Bogusia dzierży Rodado obecnie?
Podobnie jak już ktoś gdzieś napisał gość lepiej by się sprawdził eklapie, w pierwszej lidze to my Walujewa potrzebujemy a nie takiego Nieśmiałka.