Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 19.02.2023, 11:24
Drozd widzi poprawę w grze, nie wiem gdzie xD

Tak jak i za Brzęczka wygraliśmy z Resovia i Arka.

Widać gołym okiem, że teraz mamy paru grajków z dobrą wrzutką, czego nam brakowało wcześniej.

Gramy to samo co za Brzęczka tylko dokładniej i skuteczniej z przodu (pytanie czy to kwestia lepszych umiejętności indywidualnych czy zwykły fart, mam nadzieję na to pierwsze) i trochę pasywniej w obronie (hiszpanie z niższych lig średnio umieją w pressingi), a tak poza tym to jest bardzo podobna gra co za Wuja.

W Sobola nigdy za bardzo nie wierzyłem, ale skoro został trenerem to ma ode mnie kredyt zaufania. Niech mi udowodni, że się myliłem co do niego.

A od Rodado wara! Wszak to najlepszy napastnik jaki grał w Wiśle od dekady! (c) CzerpiącyPiach
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.02.2023 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując