|
Według mnie to:
1. Cieszy bezcenne zwycięstwo na trudnym terenie, z drużyną z którą walczymy o awans/baraże.
2. Cieszy wynik, który jest wyraźnie lepszy od gry...
Niestety martwi:
1. bardzo słaba gra w I połowie
2. Swego rodzaju déjĂ. vu z poprzednich sezonów/rund, gdzie mieliśmy okresy fajnego punktowania pomimo słabej gry... bo jak pamiętamy po takich meczach, gdy wydawało się, że idzie w dobrym kierunku to przychodziły niewytłumaczalne kryzysy...
Tak czy inaczej 3 punkty bardzo, bardzo cieszą, a martwi poziom gry... Niemniej jednak nie będę narzekał jak w tym stylu awansujemy do eklapy! Liczy się awans, a styl ma w naszym przypadku drugorzędne znaczenie.
|