Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
2446
19.02.2023, 09:45
Nie zjebać teoretycznie łatwego meczu z Odrą i mamy szanse w piątek wskoczyć na 4 miejsce. Chyba że Chrobry, a pewnie tak będzie dziś wygra to na 5. Coś mam przeczucie że wyjebiemy się na Odrze. Oby to było złe przeczucie
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988