Drozd napisał(a):

|
Różnicy między grą za Brzęczka i grą teraz nie widzi tylko niewidomy.
|
Akurat w grze to żadnej różnicy nie ma. Jak graliśmy bezskładne gówno tak dalej gramy. Są piłkarze o lepszych umiejętnościach indywidualnych ale jako drużyna to wczoraj nie funkcjonowało.
Zmiana niewątpliwie nastąpiła w mentalności. Zobaczmy ile uda się nam wyciągnąć na darciu mordy i motywacji.