Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.02.2023, 04:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na gorąco:
- Arka przejmuje garbatą dolę w meczach z nami. Powinni strzelić nam tak z piątkę, dwa słupki
- Pierwsza połowa dramat
- druga maksymalny fart
- tak się nie da grać. Potrzeba kogoś kto to ogarnie taktycznie.
- ale przynajmniej stałe ofensywne fragmenty zaczęły działać.
Weź już chłopie zamilcz

W pierwszej połowie gdyby był bramkarz w bramce to byłoby 0:0 z Arką na wyjeździe.

Drugą połowę wygraliśmy 3:0.

Arka niby atakowała, a ile strzałów celnych, niezablokowanych oddała? Jeden obroniony ładnie przez Biegańskiego i jedno strącenie głową które trudno nazwać strzałem. Skompromitowałeś się w przerwie więc próbujesz brnąć. Oceniać będziemy po 10 kolejce. PAMIĘTASZ? Czy ktoś wajchę przestawił z trybu bronienia na tryb zwalniania?

Różnicy między grą za Brzęczka i grą teraz nie widzi tylko niewidomy.

No i muszę przyznać że Moltenis zagrał super i w ataku i w obronie, Sobol ma nosa.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.02.2023 o godz. 05:07.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując