pepe72 napisał(a):

Ile trzeba wygrać to będziemy jutro wiedzieć po meczu GKS Podbeskidzie.
Jak dla nas to najlepiej by był remis.
Na pewno awansowaliśmy na 8 miejsce a czy 7 to okaże się jutro.
|
Oczywiście, matematycznie to całkiem możliwe że po (ewentualnej) wygranej z Opolem dalej będziemy poza strefą barażowe.
Kolejna kolejka to mało bezpośrednich starć drużyn z miejsc 1-10, wyłącznie: ŁKS - Chrobry i Ruch Stal.