Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 18.02.2023, 22:16
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ile trzeba wygrać to będziemy jutro wiedzieć po meczu GKS Podbeskidzie.
Jak dla nas to najlepiej by był remis.
Na pewno awansowaliśmy na 8 miejsce a czy 7 to okaże się jutro.
Oczywiście, matematycznie to całkiem możliwe że po (ewentualnej) wygranej z Opolem dalej będziemy poza strefą barażowe.

Kolejna kolejka to mało bezpośrednich starć drużyn z miejsc 1-10, wyłącznie: ŁKS - Chrobry i Ruch Stal.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.02.2023 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując