Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 18.02.2023, 21:53
Wisła po raz ostatni wygrała w Gdyni w 2011 roku.
tak przez te 13 lat mielismy sklady ktore pokonały by obecną Wisłe samą ławką rezerwowych, a jednak to dopiero po 13 latach wygralismy.

Zwyciestw sie nie sadzi.Poprstu pilka nozna polega na strzeleniu gola do duzego prostokąta i tyle.
No i chodzi zeby strzelic wiecej o jedną bramke niz przeciwnik.Wszelkie dywagacje po naprawde trudnym meczu gdzie warchlaty przeciwnik spiał zwiercze tak mocno ze gdyby puscił gówno wylało by sie nad dachem stadionu,juz nie maja sensu ,zostaje uczyc sie na błedach.

Juz nie zlicze ile razy bylismy i czulismy sie jak dzis warchalki,to taka jest po poprostu piłka nozna,mamy 3pkt ,idziemy w gore tabeli ,małymi kroczkami do minimum barażowego celu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2023 o godz. 21:57.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując