Karherop napisał(a):

...
Teraz wygrać że Skra wskakujemy do strefy barażowej.
|
Ile trzeba wygrać to będziemy jutro wiedzieć po meczu GKS Podbeskidzie.
Jak dla nas to najlepiej by był remis.
Na pewno awansowaliśmy na 8 miejsce a czy 7 to okaże się jutro.