Karherop napisał(a):

|
I Młyński, niejako wywolalem go do tablicy przed meczem (zresztą obstawiałem że dzisiaj strzeli). On na 1 ligę spokojnie mogę być solidnym skrzydłowym.
|
Kibice nie są pamiętliwi jednak

Gość dziś solidnie i generalnie lepiej niż jesienią, ale pół forum go wysyłało do V ligi.
Karherop napisał(a):

Teraz wygrać że Skra wskakujemy do strefy barażowej.
|
Najpierw Opole u siebie, później Katowice.