Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 18.02.2023, 20:58
Dramat, jak na moje oko nie wykonano żadnej pracy w okresie przygotowawczym. Myślałem, że z Resovią nam szło ciężko bo musieliśmy grać pozycyjnie, dziś się okazało, że z kontry też nie gramy. Nie wiem co ten Sobolewski robił 3 miesiące z drużyną. Nie widać ręki trenera.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując