Najważniejsze 3 punkty i najważniejsze że nikt nie osiądzie na laurach, patrząc jak fatalny mecz zagraliśmy. Za 10 lat nikt nie będzie pamiętał jak wygraliśmy w Gdyni.
Murawa fatalna. Nic dziwnego że Arka nie chciała na niej wcześniej trenować.
Tachi dzisiaj świetne wejście. Nie dość że asysta palce lizać to pokazał (jak na stopera) świetna technikę. Wyobrażam sobie sytuację że na dłużej zostaje na pozycji defensywnego pomocnika.
I Młyński, niejako wywolalem go do tablicy przed meczem (zresztą obstawiałem że dzisiaj strzeli). On na 1 ligę spokojnie mogę być solidnym skrzydłowym.
Rymaniak naszym 12 zawodnikiem
Teraz wygrać z Odrą i wskakujemy do strefy barażowej.