masada napisał(a):

Co do tego mentalu to bardzo chciałbym w to wierzyć, ale to chyba jednak po prostu fart 
Ale mental właśnie na takich meczach się buduje
|
Fart to jest jak wygrywasz 1:0 po farfoclu.
Graliśmy na kartoflisku na którym nie bardzo dało się grać piłką.
Wyszły 2 SFG i kandydatka na bramkę kolejki.
W 1 lidzie żaden zespół nie wytrzyma 90 minut wysokiego pressingu.
Niezależnie od puszczonej bramki dobry mecz Biegańskiego.