Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.02.2023, 19:51
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Wygraliśmy na mega trudnym terenie, pokonując drużyne która była w tym meczu faworytem.

Graliśmy słabo? - tak.

Myśle że trzeba zwrócić uwagę na to że drużyna odwróciła losy meczu po pierwszej połowie. Ktoś wtedy wierzył że wygramy? Nie sądze.

Co nam to pokazuje?
Że w drużynie jest mental, ten legendarny mental, którego nam tak brakowało.

Dalej uważam że umiejętności są ale długo głowa nie grała - stąd kartki LF.

Początek tej rundy mimo błotnej gry dla mnie wygląda obiecująco bo właśnie tak grając - z zaangażowaniem wygrywa się w pierwszej lidze.

Sapała dla mnie słabo.
Co do tego mentalu to bardzo chciałbym w to wierzyć, ale to chyba jednak po prostu fart
Ale mental właśnie na takich meczach się buduje
Odpowiedz cytując