Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.02.2023, 19:48
Wygraliśmy na mega trudnym terenie, pokonując drużyne która była w tym meczu faworytem.

Graliśmy słabo? - tak.

Myśle że trzeba zwrócić uwagę na to że drużyna odwróciła losy meczu po pierwszej połowie. Ktoś wtedy wierzył że wygramy? Nie sądze.

Co nam to pokazuje?
Że w drużynie jest mental, ten legendarny mental, którego nam tak brakowało.

Dalej uważam że umiejętności są ale długo głowa nie grała - stąd kartki LF.

Początek tej rundy mimo błotnej gry dla mnie wygląda obiecująco bo właśnie tak grając - z zaangażowaniem wygrywa się w pierwszej lidze.

Sapała dla mnie słabo.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując