|
Wygraliśmy na mega trudnym terenie, pokonując drużyne która była w tym meczu faworytem.
Graliśmy słabo? - tak.
Myśle że trzeba zwrócić uwagę na to że drużyna odwróciła losy meczu po pierwszej połowie. Ktoś wtedy wierzył że wygramy? Nie sądze.
Co nam to pokazuje?
Że w drużynie jest mental, ten legendarny mental, którego nam tak brakowało.
Dalej uważam że umiejętności są ale długo głowa nie grała - stąd kartki LF.
Początek tej rundy mimo błotnej gry dla mnie wygląda obiecująco bo właśnie tak grając - z zaangażowaniem wygrywa się w pierwszej lidze.
Sapała dla mnie słabo.
Malinowy król malowanych róż
|