Na gorąco:
- Arka przejmuje garbatą dolę w meczach z nami. Powinni strzelić nam tak z piątkę, dwa słupki

- Pierwsza połowa dramat
- druga maksymalny fart
- tak się nie da grać. Potrzeba kogoś kto to ogarnie taktycznie.
- ale przynajmniej stałe ofensywne fragmenty zaczęły działać.