skarabeus napisał(a):

Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem
|
Na następny mecz białe chusteczki. Może Królewski posłucha głosu ludu, ew. da mu to alibi.
Tu naprawdę nie ma na co czekać...