Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 18.02.2023, 18:24
Wylaczyli Dude z gry i gry nie ma.
Vilar dno dna. Skonczy sie czerwem jak go nie zmienia.

O dziwo najlepsi na boisku to Mlynski i Sapala. Choc graja bardzo przecietnie.
Podobno Junca.
Reszta dno dna, lub po prostu dno.



Jak mowilem, ze nasza gra z Resovia w drugiej polowie to byl pokaz niemocy w obronie to niektorzy sie klocili.
Dzisiaj Arka wiele nie zrobila, a stworzyla 3 bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. A bramka padla z wolnego. Ale tu moglo byc juz spokojnie 2 a nawet 3-0.
A co my stworzylismy? Nic. Zupelnie nic.

Nie ma schematu rozegrania. Raptem raz wyszlismy z pod presingu. Ale tylko do polowy boisku. Bo dalej bylo rozgladanie sie po boisku i co tu zrobic.

Gdzie ....a te 3 miesiace ciezkiej pracy. Ja sie pytam.
Odpowiedz cytując