|
Byla mowa po meczu z Resovia, ze lepszy przeciwnik wykorzysta nasza biernosc z drugiej polowy. Dzisiaj sie przekonamy czy ta biernosc wynikala z taktyki, czy z braku sil.
I bedzie weryfikacja pracy Sobola. Bardzo jestem ciekaw efektow.
Niestety jak slysze, ze Sobol mowi, ze nie bedzie mial 5 podstawowych zawodnikow, a tak na prawde nie bedzie tylko Bashy z podstawowych graczy, to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jesli ktos traktuje Uryge, Blaszczykowskiego, ktorzy w tym sezonie nie rozegrali nawet minuty, Cisse, ktory potyka sie o wlasne nogi jako podstawowych zawodnikow to ja nie mam zupelnie pytan. Przygotowanie pod tlumaczenia czemu byl w.......?
No tak, Broda jest podstawowym zawodnikiem, przewyzszajacym Bieganskiego o dwie klasy i to zrobiloby roznice.
Niestety nie brzmi to optymistycznie. Zobaczymy co pokaze boisko.
|