Temat
:
20 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 18 luty 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
28
17.02.2023, 22:21
Karherop
napisał(a):
Czyli mamy mieć jeszcze większe cyrki?
Cóż nam Colley dał na jesień? Jedyne dobre wyniki były wtedy gdy Mehremic grał z Łasickim.
w kwestii odwalania cyrków to mniej ufam Moltenisowi niz Colleyowi
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82