|
Przyjezdza Wisla do Gdyni to wiadomo ze przyciagniemy kibicow i zapenimy im stadion to pilkarze beda chcieli zagrac mecz zycia. Bedzie ciezko. Dobrze ze Marciniaka dali. Patrzac na to ostatni mecz byl agresywny i ze spora iloscia kontrowersji to stad decyzja na Marciniaka.
Czy wygramy? Chcialbym isc na wymiane ciosow bo ofensywnie jestesmy grozniejssi w koncu mamy skrzydla wiec rowniez ta Arke zgnieciemy bo bronic nie ma czego bo dalej elektrycznie jest
|