Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 17.02.2023, 13:22
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
ja to kojarze nawet ze oni nas wtedy 9 na 11 cisli .
Nie tyle "cisli" co nie mieli czego bronić i próbowali atakować. Przy czym podkreślił bym słowo "próbowali". My z kolei równie nieudolnie próbowaliśmy konstruować kontry.

Jest pewna drużyna co zawsze się na nas napina i od pewnego czasu wyniki były w jedną stronę. Mam wrażenie że Arka przejęła jej rolę. Zapewne doping również będzie bardziej anty przyjezdni niż wspierający gospodarzy. Na szczczescie Hiszpanom to będzie wszystko jedno
Odpowiedz cytując