Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.02.2023, 12:02
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.

Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.
To akurat działa na naszą korzyść, bo zwykle taka napinka kończy się jak w meczu u nas - czerwoną kartką, ew. spaleniem się psychicznie przed samym meczem. Oby Marciniak nie pozwolił na rzeźnię i kasował w zarodku polowanie na Fernandeza.
Dla nas lepiej żeby nie próbowali grać w piłkę, bo trochę jednak umieją. W poprzednim meczu cisnęli nas w dziesiątkę mimo straty najlepszego zawodnika.
Jeśli będą próbowali grać jak Resovia to dobrze się to dla nich nie skończy. Bardziej boję się tego że będą grać w piłkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.02.2023 o godz. 12:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując