sandomingo napisał(a):

To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.
Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.
|
To akurat działa na naszą korzyść, bo zwykle taka napinka kończy się jak w meczu u nas - czerwoną kartką, ew. spaleniem się psychicznie przed samym meczem. Oby Marciniak nie pozwolił na rzeźnię i kasował w zarodku polowanie na Fernandeza.
Dla nas lepiej żeby nie próbowali grać w piłkę, bo trochę jednak umieją. W poprzednim meczu cisnęli nas w dziesiątkę mimo straty najlepszego zawodnika.
Jeśli będą próbowali grać jak Resovia to dobrze się to dla nich nie skończy. Bardziej boję się tego że będą grać w piłkę.