sandomingo napisał(a):

Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał
|
Czy ja wiem? Czerwona pokazuje średnio w co 4 spotkaniu (nie wiem z kiedy są dane poniżej). To raczej nie jest ani specjalnie rzadko.
"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych"
Arka wyjdzie nabuzowana, na pewno żywo we wspomnieniach ma poprzednie nasze starcie, po którym miała pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.
Myślę że nominacja Marciniaka na ten mecz to również pokłosie tamtych wydarzeń.
Ja obstawiam że nie będą sobie radzić z naszymi Hiszpanami, szczególnie z szybkim Villarem i zarobią czerwona.