Karherop napisał(a):

1. Czerwona karta za faul na Fernandezie/Villarze*
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki
3. Krytyka Wisły za grę w przewadze
4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany*
5. Krytyka Sobolewskiego za styl
6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny
7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki
8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera
9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim
10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy
*Niepotrzebne skreślić
|
Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał
