Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.02.2023, 09:23
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:

1. Linia obrony: dokładnie taka sama, jak w meczu z Resovią.
2. Rodado zbyt zmęczony pressingiem żeby strzelać gole.
3. Polowanie Arki na nogi Wiślaków, w szczególności Fernandeza.
4. Spuszczona w dół głowa Młyńskiego, zjedzonego przez presję gry w rodzinnym mieście.
5. Sapała oddychający rękawami w okolicach 35 minuty
6. Nieudana zmiana Żyro.
7. Gorączka po SFG w naszym polu karnym

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując