Cóż mogę powiedzieć - rozklad jazdy wszystkim znany Wisełko jazda z ....ami

. Skład pewnie się nie zmieni oprócz wymuszonego Sapaly za Bashe. Mam nadzieję że benito i mula dostaną więcej minut i że pokażą coś ciekawego. Arka napewno stworzy więcej sytuacji niż Resovia ale jestem dziwnie spokojny o 0:2 .