Karherop napisał(a):

Szukać to powinien mu przede wszystkim menager. Okna są jeszcze otwarte w wielu krajach. Za 6 dni zamyka się w Czechach/Slowacji, w PL jest jeszcze otwarte 12 dni.
Sądziłem że może go wypchnąc na południe bo jakieś zainteresowanie tam było.
Jak chłopak z menagerem nie chcą jednak zejść ze swojego kontraktu byle zarobić w tym wieku to nie mam pytań.
|
W jakim wieku? On ma 23 lata i niepełne pół udanego (dla niego, niekoniecznie klubu) sezonu za Hybali. To nie jest Wachowiak którego nam wcisnęli bo taki młody a ograny i my się pozbyliśmy grając tą samą kartą. W tym wieku nie kupujesz już potencjału, tylko umiejętności.
Hugiemu się nikt nie dziwił a Plewka zaskakuje? Kontrakt z Wisłą moze być najwyższy w jego karierze. Nie musi, ale jest spore ryzyko.
Zresztą, jak trener poleci to u nowego będzie miał (zgodnie z tradycją) czystą kadrę, a jakby jeszcze przyszły kontuzje w środku pola a Szywacz z Talarem grali jak Szywacz z Talarem...
Nie śpieszy mu się. Może czekać na podobną albo lepszą ofertę, a jak będzie miał kartę na ręku to wtedy się będzie martwił.