Cały wywiad:
https://sport.tvp.pl/66367993/1-liga...na-ekstraklase
Cytat:
– No dobrze, a kiedy w Wiśle doczekamy czasów stabilizacji i pracy nad rozwojem zawodników?
– Myślę, że ten sezon będzie przełomowy. O ile nadal tu będę. To się może zmienić z różnych względów – mogę choćby zejść na zawał. A może pojawić się większy podmiot, który przejmie Wisłę. Jeśli tu pozostanę, będę dążył do stabilizacji, bo za dużo jest tych eksperymentów. To okienko jeszcze się nie skończyło, mogą nastąpić pewne ruchy, ale potem nadejdzie czas stabilizacji. Bardzo chciałbym inwestować w Radosława. Powinien dostać czas, by zbudować tę drużynę. Ma ku temu umiejętności. A jeśli coś nie będzie działać, niech to poprawia. Zakładam, że nawet w przypadku braku awansu, skład i sztab pozostaną w niezmienionym składzie.
|
Tyle w kwestii zaufania dla trenera Sobolewskiego
