Karherop napisał(a):

Szukać to powinien mu przede wszystkim menager. Okna są jeszcze otwarte w wielu krajach. Za 6 dni zamyka się w Czechach/Slowacji, w PL jest jeszcze otwarte 12 dni.
Sądziłem że może go wypchnąc na południe bo jakieś zainteresowanie tam było.
Jak chłopak z menagerem nie chcą jednak zejść ze swojego kontraktu byle zarobić w tym wieku to nie mam pytań.
|
Pół roku nie wyrok. Spokojnie, ważne że rytm treningowy będzie utrzymany a kontrakt wypłacony.