FraMat napisał(a):

A co z Plewką? Też kontuzjowany czy już nie jest brany pod uwagę?
Bo chyba nie jestem na bieżąco.
|
W programie "Wisła Kraków: Nowa nadzieja" poruszali ten temat i wg. nich Plewka jest skreślony przez Sobolewskiego. Wejdzie Szywacz, Talar, ale nie on.
Powiedzieli też że jest w klubie tylko dlatego bo nie mogą mu znaleźć innego (tu akurat zero zdziwienia).
P.S. Na środku może grać jeszcze Szot.