Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 15.02.2023, 22:18
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jak posluchalem Sobolewskiego po meczu, co on pie)%*#()^*li jaki byl zadowolony z drugiej polowy i gry druzyny to mi sie slabo zrobilo.
Niestety, ale z minimalizmem nigdzie nie zajedziemy. Z akceptowanie chujowizny tez nie.

Czekam na zmiane trenera. Im szybciej tym lepiej.
Ale co on może powiedzieć jak wcześniej opowiadał jaką to świetną pracę wykonał? Oby tylko sam w to nie uwierzył, bo zderzenie z rzeczywistością może być bolesne. Tym meczem kupił sobie trochę czasu, ale te trzy punkty na dobrą sprawę bardzo niewiele zmieniają w naszej sytuacji jeśli nie będzie bardzo dobrze punktował.

Taka to już liga że wszyscy trenerzy którzy z hukiem wylatują są zwykle zachwyceni pracą jaką wykonali. U nas nie było chyba obozu po którym trener nie powiedziałby że jest zachwycony wykonaną pracą i zawodnikami. Taki Gula o ile pamiętam wykonał fenomenalną pracę (ja po sparingach zacząłem się oswajać ze spadkiem), niedługo potem poleciał.

Na koniec wszystko weryfikuje boisko.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując