skarabeus napisał(a):

Jak posluchalem Sobolewskiego po meczu, co on pie)%*#()^*li jaki byl zadowolony z drugiej polowy i gry druzyny to mi sie slabo zrobilo.
Niestety, ale z minimalizmem nigdzie nie zajedziemy. Z akceptowanie chujowizny tez nie.
Czekam na zmiane trenera. Im szybciej tym lepiej.
|
Ale co on może powiedzieć jak wcześniej opowiadał jaką to świetną pracę wykonał? Oby tylko sam w to nie uwierzył, bo zderzenie z rzeczywistością może być bolesne. Tym meczem kupił sobie trochę czasu, ale te trzy punkty na dobrą sprawę bardzo niewiele zmieniają w naszej sytuacji jeśli nie będzie bardzo dobrze punktował.
Taka to już liga że wszyscy trenerzy którzy z hukiem wylatują są zwykle zachwyceni pracą jaką wykonali. U nas nie było chyba obozu po którym trener nie powiedziałby że jest zachwycony wykonaną pracą i zawodnikami. Taki Gula o ile pamiętam wykonał fenomenalną pracę (ja po sparingach zacząłem się oswajać ze spadkiem), niedługo potem poleciał.
Na koniec wszystko weryfikuje boisko.