|
Transfer Bashy to od początku był idiotyzm. I jeszcze gość dostał kontrakt na 2 lata.
Mam nadzieje, że przy jego podpisaniu ktoś używał mózgu i większość jego kontraktu zapisał w tzw. wyjściówkach.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|