Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28108
Stary 15.02.2023, 14:10
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Wróci zagra jeden mecz i znowu leczonko, przecież to było do przewidzenia, pisałem że to niezbyt mądry transfer.
Tutaj akurat to był pech/błąd techniczny, bo Basha w prostej sytuacji stanął na piłce i kucając starał się jeszcze ratować sytuację. Widziałem już piłkarzy bez historii kontuzji którzy na takim triku kończyli udział w meczu.
Inna sprawa że Basha jest bardziej narażony na takie kontuzje z uwagi na historię urazów i fakt że z tego co wiem ma inny reżim treningowy (żeby się nie posypał).

Nie byłoby problemu gdyby to nie był nasz najlepszy środkowy pomocnik, ryglujący środek i regulujący tempo gry. Jak schodzi to zawsze robi się dziura w środku pola. Gdyby nie to nikt by go nie trzymał, ale jak widać nie było Hiszpana po przejściach na rynku do wzięcia więc musi wystarczyć nam Polak po ekscesach alkoholowych...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując