Z drużynami, które są przed nami (i koło nas) mamy:
1. ŁKS - 2:2 (d)
2. Ruch - 1:1 (d)
3. Puszcza - 2:3 (d) - porażka
4. Arka - 1:0 (d)
5. Chrobry - 1:2 (w) - porażka
6. Termalica - 0:0 (w)
7. Stal - 1:2 (w) - porażka
8. GKS K. - 2:1 (d)
9. Podbeskidzie - 3:3 (d)
11. GKS T. - 1:3 (w) - porażka
Wygraliśmy tylko z Arką i GKS K. Więc każdy pozostały mecz z w/w drużynami będzie "najtrudniejszy". Bo się mogą liczyć miecze bezpośrednie.
Z Arka graliśmy w 3 kolejce po wygranej 2:0 z Resovią na wyjeździe.
W sumie właśnie wygraliśmy 2:0 z drużyną z Rzeszowa ...
