Karherop napisał(a):

Wisla musiała naprawdę dobrze zagrać skoro już szuka się kiepskich momentów gry w sparingach z młodzieżówka Szachtara rozegranych 5 tygodni temu.
Po co czekać aż do poniedziałku, Krolewski powinien mieć gotowego maila z wypowiedzeniem dla Sobola w kolii roboczej. Ustawić algorytm - przegrana z Arka .automatyczne przesłanie na skrzynkę Sobola, żeby nie musiał już nawet wracać do szatni.Ciuchy mu dowiezie Jarek Krzostka, a Bogdan podwiezie na dworzec.
|
Naprawdę, to jest tak napisane, że nawet nie chce mi się odpowiadać...
Zaczekajmy na mecz w Gdyni, tak będzie najprościej.