Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 14.02.2023, 08:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wisla musiała naprawdę dobrze zagrać skoro już szuka się kiepskich momentów gry w sparingach z młodzieżówka Szachtara rozegranych 5 tygodni temu.

Po co czekać aż do poniedziałku, Krolewski powinien mieć gotowego maila z wypowiedzeniem dla Sobola w kolii roboczej. Ustawić algorytm - przegrana z Arka .automatyczne przesłanie na skrzynkę Sobola, żeby nie musiał już nawet wracać do szatni.Ciuchy mu dowiezie Jarek Krzostka, a Bogdan podwiezie na dworzec.
Naprawdę, to jest tak napisane, że nawet nie chce mi się odpowiadać...

Zaczekajmy na mecz w Gdyni, tak będzie najprościej.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując