Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 14.02.2023, 00:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To nie jest tylko kwestia meczu z Linz.
Ale nas przycisnęła na obozie nawet młodzieżówka Szachtara...
Garbarnia w 1 połowie sobotniego sparingu...

Wygląda to na niezaleczony problem, na który Sobolewski nie umie znaleźć recepty.
Ale oby w meczu z Arką pozamykał nam mordy.

Natomiast jeżeli Arka zdominuje nas i wygra to uważam, że Kiko wraz z asystentami powinien objąć drużynę już od poniedziałku. Bo czasu wcale nie ma tak wiele .
Wisla musiała naprawdę dobrze zagrać skoro już szuka się kiepskich momentów gry w sparingach z młodzieżówka Szachtara rozegranych 5 tygodni temu.

Po co czekać aż do poniedziałku, Krolewski powinien mieć gotowego maila z wypowiedzeniem dla Sobola w kolii roboczej. Ustawić algorytm - przegrana z Arka .automatyczne przesłanie na skrzynkę Sobola, żeby nie musiał już nawet wracać do szatni.Ciuchy mu dowiezie Jarek Krzostka, a Bogdan podwiezie na dworzec.
Odpowiedz cytując