Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 13.02.2023, 21:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To nie jest tylko kwestia meczu z Linz.
Ale nas przycisnęła na obozie nawet młodzieżówka Szachtara...
Garbarnia w 1 połowie sobotniego sparingu...

Wygląda to na niezaleczony problem, na który Sobolewski nie umie znaleźć recepty.
Ale oby w meczu z Arką pozamykał nam mordy.

Natomiast jeżeli Arka zdominuje nas i wygra to uważam, że Kiko wraz z asystentami powinien objąć drużynę już od poniedziałku. Bo czasu wcale nie ma tak wiele .
To jest kwestia całego tego sezonu, od pierwszego meczu. Ale na obozie Sobolewski miał czas żeby coś z tym zrobić.

Gdyby brak awansu nie groził nam upadkiem to możnaby się bawić w dawanie szans Sobolewskiemu. Zgadzam się że w przypadku zasłużonej porażki w znanym stylu Sobolewski powinien się pakować. Bynajmniej nic do niego nie mam - chodzi tylko o wynik.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.02.2023 o godz. 10:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując