FraMat napisał(a):

Jeśli tak się stanie potwierdzi to tylko moje przekonanie, że Sobol wie, co robi w przeciwieństwie do tego, co sądzą niektórzy forumowicze.
Jeśli nie, dołączę do ich stanowiska, że potrzebny jest ktoś inny.
|
Niepokoi to że identyczne problemy były w sparingu z Lask, no i przez całą poprzednią rundę.
Jeśli Sobolewski inaczej ustawi zespół z Arką i będą trzy punkty - to dobrze, obawy zmaleją. O to tylko chodzi - o punktowanie. Wszyscy mają gdzieś opowieści o super pracy na obozie, pomysłach które ma trener, wariantach które trenowali i które chce wdrożyć - liczy się boisko, mecz o punkty, wynik. Efekty tej pracy.
Ja liczę na trzy punkty z Arką, albo inaczej - ja tych punktów wymagam, są one niezbędne jeśli mamy poważnie myśleć o awansie. Kolejek nie ma wcale tak dużo przy takich stratach. Sobolewski dołożył swoją sporą cegiełkę do tej sytuacji, to nie jest tak że przyszedł w przerwie i rozegrał pierwszy mecz o punkty.